Koszulki urodzinowe

Nasz sklep z koszulkami charakteryzuje się tym, że koszulki wykonujemy na specjalne zamówienie dzięki czemu możemy oferować spersonalizowane t-shirty na wieczory, panieńskie, kawalerskie, koszulki na 18 urodziny i na wszystkie inne jubileusze.

Nasze urodzinowe koszulki na 50 urodziny, 60 urodziny, 70, czy 80 to świetny pomysł na prezent dla dziadka, czy też babci.

Mamy w ofercie wiele urodzinowych wzorów koszulek na 50, 60, 70, 80, 90 czy nawet 100 urodziny. Nie jedna babcia, czy dziadek dumnie chodzą w naszych koszulkach. Jeśli brakuje Ci koncepcji co mógłbyś sprawić babci, bądź dziadkowi na urodziny, to nie zastanawiaj się dłużej nasze koszulki na 50 urodziny, czy też pozostałe koszulki na 60, 70, 80, 90 i 100 urodziny to świetny prezent.

Posiadamy kilka ciekawych rodzajów koszulek: z okolicznościowym zabawnym wierszykiem, czy też z grafiką ala Superman :)

Koszulki kupione w naszym sklepie oprócz tego, że mają spersonalizowany wzór to jednocześnie są doskonałej jakości. Nie oferujemy żadnych tanich podróbek. Tak więc gorąco polecamy wszystkim nie mającym pomysłu na prezent na 50 urodziny, prezent na 60, 70 urodziny nasze urodzinowe koszulki. Posiadamy także specjalne koszulki na prezent dla babci, czy prezent dla dziadka. Prosimy dokładnie zapoznać się z naszymi produktami, a na pewno znajdziecie coś dla waszego jubilata.

Prosimy nie myśleć, że posiadamy tylko koszulki na 50, czy 60 urodziny. Nasze koszulki z powodzeniem możemy zastosować także jako prezent na 30 i 40 urodziny, a także każdą inną rocznicę.

Wystarczy zakupić koszulkę i dalej w procesie zakupu napisać w uwagach o które urodziny chodzi. A więc drogi internauto jeśli nie masz pomysłu na:

  • Prezent na 20 urodziny
  • Prezent na 30 urodziny
  • Prezent na 40 urodziny
  • Prezent na 50 urodziny
  • Prezent na 60 urodziny
  • Prezent na 70 urodziny
  • Prezent na 80 urodziny
  • Prezent na 90 urodziny
  • Prezent na 100 urodziny

 

To polecamy Ci nasze urodzinowe koszulki!

 

 

O jakość naszych koszulek świadczą tysiące komentarzy jakie otrzymaliśmy na allegro i w naszym sklepie od licznych nabywców. Oto kilka z nich:

 

Koszulka jest faktycznie ExTrA!

agaa1983

 

SUPER KOSZULKA!!! MEGA SZYBKA DOSTAWA!!! POLECAM SPRZEDAJĄCEGO W 100% trikpl ZASŁUGUJE NA MIANO SUPER ALLEGROWICZA!!!

zagubiona1

 

polecam..szybka dostawa..koszulka jeszcze lepsza niz na obrazku..

gracjan2707

 

Wszystko ok, uczciwy sprzedawca i super koszulka POLECAM!!!

Kierson20

 

Extra fajne koszulki !!!!! Szybka dostawa!!!! Dobry kontakt e-mail!!!!! POLECAM!!!!!!!

mironm11

 

Towar zgodny z opisem koszulka jest super!!!Polecam zakupy u Tego alegrowicza!!!

rumun7507

 

Wszystko super !!! Koszulka bardzo fajnie wykonana, dobra gatunkowo i cena jest tez ok!! Polecam !!!!!

Izabela1_2008